O nas

Panorama 3 Bistro Pod Orłami to wyjątkowe miejsce, gdzie największe wydarzenia sportowe przeplatają się z zabawą przy dobrej muzyce i przepysznej kuchni. Nasze Bistro zostało objęte honorowym patronatem „Orłów Górskiego” dzięki wielu pamiątkom, pucharom, koszulkom stało się miejscem uwieczniającym wspaniałe lata polskiej piłki nożnej. Bistro jest nie tylko miejscem spotkań kibiców ale również doskonałym miejscem dla osób mniej zainteresowanych sportem, jednak ceniących sobie spotkania ze znajomymi w kameralnej atmosferze.

W naszym lokalu  dysponujemy telewizorami plazmowym 50 cali. Zapewnimy codzienne transmisje sportowe z dostępnych platform cyfrowych: Cyfrowy POLSAT, CYFRA +, dzięki czemu równocześnie można obserwować relacje z różnych imprez sportowych.Panorama 1

W Bistro Pod Orłami można dać ponieść się emocjom sportowym jak również bawić się w towarzystwie znajomych. Każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie – od dobrego jedzenia po zimne napoje alkoholowe lokalnych wytwórców. Planowane są spotkania ze znanymi sportowcami, jest możliwość kupienia pamiątkowej książki poświęconej naszemu legendarnemu teem’owi i jego selekcjonerowi Kazimierzowi Górskiemu.

Panorama 4W sezonie letnim dysponujemy ogródkiem piwnym tuż przy lokalu.

Ponadto organizujemy bankiety, imprezy firmowe, spotkania biznesowe i inne imprezy okolicznościowe do 70 osób.

Sport jest dla wszystkich, kibicowanie i zabawa jest dla Ciebie.

„Mecz można wygrać, przegrać albo zremisować.”

Kazimierz Górski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s